0
Укр
Добавьте товары в желания

Сімейні настільні ігри

Як правильно купити сімейні настільні ігри

Розвиток комп'ютерних технологій, поява новомодних гаджетів віддаляють людей. Навіть в рамках однієї сім'ї можна помітити байдужість дітей до батьків і навпаки. Згуртувати рідню в єдиний колектив, посіяти дух суперництва і заманити в кілька годинну баталію допоможуть настільні ігри для сім'ї. Навчившись будинку вирішувати труднощі в уявному світі, дітям буде легше почати розмову з однолітками, налагодити контакт з будь-яким співрозмовником. А для батьків це відмінний шанс знайти спільні точки дотику з підростаючим чадом.

Від щирого потрібна користь

До питань придбання іграшок для дітей треба підходити відповідально. Безумовно, можна необдумано купити сімейні настільні ігри та покласти їх на полицю, щоб припадали пилом. Але якщо знайти набір, відповідний за віком дітям, зрозумілий дорослим, він стане улюбленим способом відпочити в колі сім'ї. Згодом в поведінці дітей ви помітите зміни, стануть очевидні всі позитивні властивості  настільних ігр:

  • розвиток просторового, образного, стратегічного мислення. Рахунок, уяву, продуманість ходів, швидкість реакції на складні і конфліктні ситуації, нестандартний вихід з тупиків, творчий підхід до реалізації поставленої мети - дитина цілком поглинений грою;
  • відмінне самопочуття. Розвивається впевненість в собі, прагнення до перемоги, йде страх перед незвіданим. Програші, так само як і перемоги, працюють на самооцінку (зараз програв, але обов'язково відіграюся!). Дорослим також корисно навчиться гідно програвати, аналізувати помилки;
  • подолання страхів. Ризик, втрати майна, повернення в вихідну точку - в ігровій формі ми можемо з боку подивитися на складності;
  • тільки позитивні емоції. Настільні ігри для сім'ї, купити які в нашому інтернет-магазині за хорошою ціною пропонує розробник Hobby World, не пропагують насилля або злості. Батьки можуть вивчити персонажів, проконтролювати характери, чого не скажеш про віртуальних комп'ютерних гейм-платформах;
  • терпіння і концентрація. Проблеми на роботі, труднощі в школі - все залишається за порогом будинку, коли занурюєшся в вигаданий світ Fluxx Ктулху, Runebound або в боротьбу за корону і королівство в Majesty.

Тонкощі вибору настільних ігор для сім'ї

З нами непросте завдання купити сімейні настільні ігри буде легкою і захоплюючою. Ми подбали про сортування множинних пропозицій по різних параметрах. Вік гравців, їх кількість, тривалість гри, характер - система відфільтрує набори за заданими характеристиками.

Сімейні настільні ігри розраховані на користувачів різних захоплень і віку, тому їх можна вважати універсальними. Орієнтир завжди покладено на вік дітей. Для дошкільнят буде цікава сюжетна тематика, образність (наприклад, яскраві картинки із зображенням тварин). У міру дорослішання прокидається інтерес до заданим алгоритмом і проблеми - побудувати свій клан, вийти з лабіринту, обхитрити опонента. Важливо, щоб всі гравці мали чітку мотивацію для досягнення мети, тоді будь-яка гра буде цікавою.

У нашому Інтернет-магазині настільні ігри для сім'ї купити можуть жителі всіх куточків України. Доставка у Львів, Тернопіль, Луцьк та ін.

Вгору