0
Укр
Добавьте товары в желания

Настільні ігри на одного гравця

Настільні ігри для одного гравця - час зосередитися

Галасливі компанії, уявні друзі в соцмережах, постійна гонка за нав'язаними цінностями - людина від самого себе всіляко прикривається зайнятістю. І перша ж вільна година часу вводить в ступор: як її скоротати, не зійти з розуму від нудьги?

Справитися з цим допоможуть настільні ігри для одного гравця. Виявляється, є набори, де користувач грає проти гри, вправляється в рішенні завдань, логічних головоломок. Ненав'язливо, в ігровій формі розвивається просторова уява аналітичне мислення, фантазія, тренується пам'ять.

Ціла пригода

Поодинокі настільні ігри відносяться до категорії розвиваючих і навчальних. Тільки серед універсальних наборів можна знайти битви, військові баталії або протистояння кланів. Грати в ці настільні ігри можна і галасливою компанією, і напрацьовувати навички самостійно.

Найчастіше головоломки призначені для одного гравця, але вони будуть ще цікавішими, з'явиться атмосфера суперництва при розгадуванні завдань з напарником. Він може просто давати поради щодо проходження складних завдань або вступати з вами в змагання за швидкістю рішення, викладання фігур та ін. Будівельні загадки, вихід із заплутаних лабіринтів, освоєння більшої території для своїх фантазійних володінь - настільна гра для одного може припускати різні сценарії.

Кожному віку свої захоплення

Для дорослих набори карток, фішок, фігурок в настільної грою - це просто розвага, а для юних гравців - спосіб вивчити букви, цифри. Мозаїка з різнокольоровими картинками, цікавими образами, пазли з багатокутними контурами - це теж поодинокі настільні ігри, які допоможуть подружитися з палітрою відтінків, освоїти ази геометрії.

Ці заняття навчать малюка концентруватися, додадуть посидючості, вироблять навички вільного перебування наодинці з собою. Дуже цінна здатність в світі гаджетів - навчитися радіти простим речам і вербальному спілкування з батьками. Можна давати невеликі підказки гравцеві, але не вирішувати все завдання за нього. Важливо, щоб він відчув впевненість у власних силах і пишався результатом.

Підліткам сподобається паперова версія відомої онлайн ігри War Thunder. Для батьків це справжня знахідка. На відміну від занурень в віртуальний світ комп'ютерних ігрових платформ, подібні настільні ігри для однієї людини:

  • менш динамічні, а значить дають менше навантаження на психоемоційний стан гравця;
  • можуть залучити ще пару користувачів для командного захисту свого міста;
  • дають свободу вибору - дограти зараз або трохи перепочити.

Дорослому стане цікавою боротьба з темними силами, які зачаїлися в невеликому містечку Англії Данвіч, і вселяють жах в його жителів. Це детективна настільна гра для одного з серії «Жах Аркхема». Зустріч з монстром, боротьба і виживання - ви відчуєте багатогранний спектр емоцій. А розплутати клубок незрозумілих фактів, знайти винуватця вбивств, стати главою цілого царства або привести до процвітання імперію, з нуля вибудувати свою справу і сколотити капітал - ви знайдете, чим покращити своє самолюбство.

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити настільні ігри для однієї людини або для компанії. Ми зібрали набори різних жанрів: навчальні, логічні, пригодницькі, детективні, карткові, казкові. Оптимальні ціни, доставка в Київ кур'єром або транспортними компаніями в будь-який куточок України. Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію світового класу, такі набори порадують вас і ваших діток багато років.

Вгору