0
Укр
Добавьте товары в желания

Настільні ігри для трьох

Які вони - цікаві настільні ігри для трьох

Якщо поодинокі настільні ігри спрямовані на концентрацію уваги, занурення у власні думки, набори для великої компанії більше підходять для налагодження комунікацій, спілкування. У будь-якому випадку, відчуженість від побутових негараздів гарантована.

Настільні ігри для трьох, купити які можна в нашому інтернет-магазині, розраховані на вироблення духу суперництва, навичок спілкування в невеликій компанії. Це розвага для дорослих і наука для дітей.

Практика перед великою грою

Більшість користувачів люблять компанією грати в цікаві настільні ігри. Для трьох набори не дають тих веселощів, позитиву, драйву і шуму. Але саме розміреність - головний козир такого проведення часу. Для геймерів, тих, хто тільки вивчає правила певної ігрової платформи - це відмінний спосіб потренуватися, розробити індивідуальну стратегію перемоги. Це не війна, де з усіх боків на тебе норовлять напасти, знищити ресурси, отримати твої території, але і не дуель, де потрібна концентрація на одному супротивнику. Небезпека тільки з двох сторін, а значить. більше часу для вироблення тактики захисту / нападу, яка стане в нагоді як в дуельному поєдинку, так і в сутичці з безліччю супротивників.

Зібрати велику компанію для розкладки масштабованих ігор не завжди вдається. Бувають ситуації, що обрані набори не зможуть розкрити весь потенціал гри (не вистачить часу, наприклад), створити бажаний градус веселості. Настільні ігри для трьох захоплять в світ цікавих боїв, допоможуть цікаво провести тихий вечір з невеликою компанією товаришів або близьких. Це дієвий спосіб тренування перед серйозною грою в більш розширеному колі друзів.

Відкритий діалог

Хочете поспілкуватися з дитиною, ненав'язливо навчити рахунку, налагодити міжособистісні комунікації? Досить купити настільні ігри на трьох і проводити вечори разом. У світі всебічної комп'ютеризації живе спілкування з дітьми - обов'язкова умова довірчих відносин, відмінний спосіб проявити турботу і захоплення тими ж заняттями, що і малюк, підліток або дорослі молодики.

В такому змаганні набагато легше висловити свою думку, невдоволення або обурення. У гучній компанії може бути незручно і неетично проявляти таку педантичність в розв'язанні конфліктів. Обов'язково варто купити настільні ігри на трьох, щоб освоїти з дитиною геймерську етику:

  • вміти гідно приймати поразку;
  • знаходити вихід із, здавалося б, типових ситуацій;
  • висловлювати співпереживання тим, хто програв суперникам;
  • проявляти повагу до переможених.

Топ-3 найбільш захоплюючих настільних ігор для трьох людей

Сучасні виробники пропонують універсальні цікаві настільні ігри для трьох. Це масштабовані набори, механіка і ігровий баланс, що залишаються тими ж при будь-якому заявленому числі учасників. Набори сподобаються всім, незалежно від характеру, віку і світогляду:

  • Морський бій. Відоме всім з дитинства заняття завойовує серця. Готуйтесь не до паперових морських баталій, а тривимірних.
  • Картахена. Стратегічна гра-гонка для прихильників неспішного планування і дбайливої реалізації своїх таємних задумів. Пірати в головній ролі, чернокнижниця, карти з силою вуду - нудно точно не буде.
  • Ктулху. Симбіоз реалій Жаху Аркхема і Домініона порадувало користувачів новою колодобудівельною стратегією.

У нашому інтернет-магазині недорого купити настільні ігри на трьох гравців можна будь-якого жанру і наповнення. Вартість вас приємно здивує, а кількість задоволення від вечірніх посиденьок за набором повністю виправдає ціну. Доставка продукції в Харків, Київ, Дніпро та інші куточки України. Не шукайте, то що дешево, орієнтуйтеся на те, що цікаво.

Вгору