0
Укр
Добавьте товары в желания

Настільні ігри для двох

Настільні ігри для двох - дуельні бої не менш захоплюючі

 

Більшість ігрових настільних платформ розроблені для захоплення 3-5 чоловік. Що робити, якщо не вдається зібрати цю кількість гравців? Купити настільні ігри на двох. Прямі комплекти для 2 учасників обійдуться дешево.

Багато розробників, наприклад, Crowd Games, пропонують універсальні рішення для великих компаній, але з можливістю дуельних битв. При цьому ігровий баланс і механіка ідеально підігнані під умови парної гри.

Потенціал дуельних баталій

Настільні ігри для двох розраховані на гравців різних вікових груп. У нашому інтернет-магазині представлений набір «Серп» для захоплення підлітків і дорослих (рекомендований вік 14+).

Гра в парі з дитиною сприяє формуванню його особистісних здібностей і психологічних якостей. Присутній освітній момент - якісне навчання проходить приховано, ненав'язливо, тренуються навички пошуку вирішення нестандартних ситуацій, розробки тактики розвитку свого клану і ін.

Запропонована нами настільна гра для двох несе вагоме логічне і смислове навантаження:

  • розвивається увага, кмітливість, зорова пам'ять;
  • стимулюється абстрактне мислення. Ніяких насущних проблем, переживань - вся увага в дослідженні, використанні захоплених ресурсів, знищенні противника;
  • налагоджуються міжособистісні комунікації. Незважаючи на парне змагання, освоюється ігрова етика, виробляється співпереживання тим, хто програв суперникам, вміння гідно приймати поразку.

Ігрова продукція допомагає дорослим і дітям налагодити тісне спілкування в сімейному колі, розвинути координацію рухів, спритність, завжди цікаво проводити час разом.

Купити настільні ігри на двох - це внести масштабну інвестицію в дозвілля та розвиток дитини, забезпечити завжди цікаву атмосферу за чашкою кави, будучи одними вдома з дитиною або в тривалій поїздці.

Універсальна пропозиція

На ринку існує безліч дуельних настільних ігор. Але ми переконані, що кращі настільні ігри для двох - масштабовані. При будь-якій кількості заявлених гравців зберігається ігровий баланс. Так, чекати хід доведеться довше, але при цьому смак перемоги буде гостріше. При тому «Серп» передбачає проходження під кінець гри за індивідуальними маршрутами (для кожної фракції свій шлях). Поки один гравець робить хід, другий підшукує оптимальні способи заробітку грошей і ресурсів.

Ми закуповуємо ігрову продукцію у найвідоміших виробників. Прямі поставки гарантують відмінну вартість. Ми доставимо товар в Львів, Київ, Одесу, Дніпро в обумовлені терміни. У нас ви знайдете ігри для дітей, підлітків, дорослих різного жанру і формату. Логічні, економічні, розвиваючі, військові стратегії - на будь-який смак і захоплення. Ціни приємно здивують. Це вигідна інвестиція в своє дозвілля і розвиток. Ви завжди знайдете чим зайнятися з дитиною або другою половинкою для інтелектуального проведення вечорів.

Вгору