0
Укр
Добавьте товары в желания

Настільні ігри для великої компанії

Настільні ігри для великої компанії як спосіб повеселитися

Галасливі вечірки, дні народження, просто зустрічі з друзями будуть проходити в атмосфері позитиву і драйву, якщо вдало підібрати одне заняття для всіх. Об'єднати людей різного характеру, темпераменту і світогляду допоможуть настільні ігри для великої компанії. Кількість гравців коливається від 6 чоловік і більше. До простих наборів пропонуються розширення, масштабованість в настільних іграх різна.

Характерні риси пропозицій цієї категорії:

Швидкий темп. Причому, чим більше гравців, тим сильніша динаміка процесу досягнення мети.

Прості правила. Розтлумачити кожному гравцеві складний алгоритм дій, показати, як ходити, як зберегти - і вечора не вистачить. Сучасні виробники постаралися запропонувати набори інтуїтивно зрозумілих правил.

Значення настільних ігор для компанії складно переоцінити. Вони допомагають краще пізнати один одного малознайомим людям, вчать знаходити компроміси, йти на поступки, проявляти толерантність і терпіння. Будь-яка людина за партією цікавих боїв відчує себе членом цілої команди. Тому настільні ігри для великої компанії дорослих часто використовуються як дієвий механізм тімбілдінга і згуртування щойно створеного колективу. Розширюється загальне коло інтересів, в ігровій формі пізнається дух суперництва, налагоджуються комунікації і живе спілкування.

А ось варіативність пропозицій

Великі настільні ігри бувають різної наповненості, жанру і змісту:

 • карткові набори з завданнями;
 • придумування слів, фраз;
 • асоціації;
 • тлумачення понять;
 • стратегії;
 • детективні історії та ін.

У будь-якому випадку, з їх допомогою вам вдасться недорого і швидко пожвавити нудний вечір, привнести веселощів і потренувати логіку компанії друзів.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати популярні настільні ігри для великої компанії від відомого виробника Hobby World:

 • «Цитаделі» - конкуруючі суперники будують своє середньовічне місто, облаштовують кращими елементами, знаходять більше ресурсів;
 • «Бенг» - захоплююча розвага за принципом «Мафії». Рольова гра, де потрібно визначити хто ж хто?
 • «Дженга Party» - як зосередиться в шумі диких танців і голосної музики, щоб без тремтіння в руках витягнути брусочки з скрупульозно складеній вежі? Гучна гра вчить включати логіку і внутрішній спокій в будь-якій ситуації;
 • «Манчкин» - підземелля, скарби, монстри і всі ці пригоди приправлені веселощами і дотепністю. Позитив, драйв і сміх забезпечені;
 • 7 Wonders ( «7 чудес») - повне занурення в епоху стародавніх цивілізацій, аналог знаменитого набору «Цивілізації». Могутність нації і закінчення гри визначається складанням переможних очок за казну, армію, народ, науку тощо. Безліч різних шляхів до перемоги.

У нашому магазині настільні ігри на велику компанію об'єднані у велику категорію (більше 80 позицій). Ви самі вибираєте вартість, жанр і масштабованість. Крім приємної ціни, бонус - доставка до Харкова, Києва, Дніпро і більш віддалені куточки Украіни.

Вгору