0
Укр
Добавьте товары в желания

Настільні ігри для дітей

Настільні ігри для дітей: значення непримітною коробочки

Незалежно від місця, будь це вітальня будинку, плед в парку або вагон поїзда, настільні ігри завжди допоможуть скоротати час, цікаво провести кілька хвилин або годин. Для дорослих це відмінний привід поспілкуватися з дітками, ненав'язливо, в ігровій формі донести їм певні знання.

Обов'язково варто купити дитячі настільні ігри для користувачів різних вікових груп, адже такі подарунки сприяють різнобічному розвитку дитини.

Тренуємо здатності

Гармонійний розвиток особистості - складний, багатоетапний процес. Саме настільні ігри для дітей будуть відправною точкою невимушеного навчання. Дитина сама вирішує брати участь йому, добровільно приймаючи правила, долати труднощі або відступити.

Які ж навички пробуджують дитячі настільні ігри?

  • Математичний аналіз. Обчислення переможця, підрахунок очок, ходів, що випали на кубику ресурсів - мимохідь діти вчаться рахувати. Є ігри з чітким прицілом на математику: для тренування логіки «Вовк, коза і капуста», для обчислень в межах десятків «День сирка» та ін. Математичні навички підтягнути можна і в звичайних бродилках (на кубику випадає число, дитина рухає фішку, вважаючи поля).
  • Комунікативність. Хочете, щоб дитина розуміла соціальну взаємодію, розвивав мова? Досить настільні ігри для дітей купити в Києві. У процесі взаємин малюки вчаться ладити один з одним, домовлятися, торгуватися за ресурси та ін.
  • Розвивається не тільки мовний апарат, але і стресостійкість (як описати словами своє обурення через програш?). Для цього потрібно підшукувати набори на 2-6 гравців. У великій компанії доведеться довго чекати хід, тому такий варіант підходить для дітей старшого віку.
  • Уява і просторове мислення. Зібрати з окремих фрагментів картину, доповнити образ, розташувати пташок на потрібному гнізді (Чудо в пір'ї), побудувати будинок з окремих карток (Суперносорог: Хмарочос) та ін.
  • Уважність. Дитина не концентрується, не слухає, не хоче рівно сидіти за партою - типові проблеми школярів початкових класів. Цікаві настільні ігри для дітей вимагають дій за встановленим алгоритмом, захоплюють увагу. Якщо набір підібраний за віком, дитина занурюється в уявний світ цілком, у нього просто немає часу на пустощі. Такий вид діяльності підвищує самоконтроль, тренує вміння стримувати імпульси. Це основа дисциплінованості і концентрації на конкретних завданнях.
  • Стратегічне мислення. Простежити причинно-наслідкові зв'язки досить легко: зробив невірний крок - втратив прибуток, забарився - потрапив в лапи злого чудовиська. Можна купити дитячі настільні ігри стратегії, щоб продумувати наперед ходи, дивитися далі, пророкуючи поведінку супротивника.

Настільні ігри для дітей купити України

У нашому інтернет-магазині можна якісні настільні ігри для дітей купити в Києві від відомого розробника Hobby World. Підбирайте набори за віком дитини і ймовірної аудиторії однодумців (для однолітків, для сім'ї, для діток різної вікової категорії).

Пам'ятайте, до будь-якої дитячої настільні ігри повинен додаватися хороший батько, який буде розпитувати, задавати навідні запитання для активізації математичного мислення, пояснення своїх дій і конкретного ходу. І тільки від батьків залежить якість купленого ігрового продукту. Ми подбали про надання висококласних товарів для вашого приємного проведення часу. На нашому сайті недорого купити настільні ігри для дітей можуть жителі Львова, Тернополя, Луцька - доставка в будь-який куточок України.

Вгору