0
Укр
Добавьте товары в желания

Настільні ігри бродилки

Ігри-бродилки - універсальний інтерес

Думаєте настільні ігри - заняття для дітей? Значить, ви жодного разу не занурювалися в захоплюючий світ найдавнішого виду настолок. Неважливо, скільки вам років, дух суперництва живе в кожному, підстьобує до досягнень і більш філігранного викидання кубиків.

Настільні ігри-бродилки представлені у вигляді ігрового поля, фішок і кубиків. Мета цього процесу - дійти за вказаним маршрутом до мети, попутно виконуючи запропоновані завдання. Наскільки пунктів пройти вперед, визначає кидок гральної кістки. Багато ігор-ходилок настільних припускають вигоди і покарання для гравців, чий хід потрапляє на певне поле. Пропустити хід, повернутися у вихідну позицію, віддати в банк гроші або заплатити штраф - багато вивертів для більш цікавої гри.

Орієнтир - діти

Настільні ігри-бродилки, купити які можна в нашому інтернет-магазині, є прекрасним математичним посібником. Потрібно порахувати сумарні бали на кубиках, пересунути фішку саме на цю кількість ходів, відрахувати штрафні та ін. Математичні здібності тренуються не понуро і монотонно, а в ігровій формі.

Прості набори для малюків змінюються більш складними рішеннями для дорослих. Пересування по ігровому полю зістиковано з виконанням складних завдань, розробкою стратегії подальших дій. І тут вабить не тільки фініш, але і кількість зароблених ресурсів.

Ігри-ходилки багато чому вчать дитину:

  • думати;
  • дотримуватися черговості гри;
  • слідувати правилам;
  • концентрувати увагу на діях суперника;
  • гідно приймати поразку, радіти перемозі і ін.

Для дітей це відмінний спосіб розвинути змагальний дух, стимулювати інтелект і кмітливість, розвиватися емоційно. Батьки можуть побачити модель поведінки їх чада в критичних моментах, скорегувати реакцію, в невимушеній формі навчити ігрової етики.

Дорослі в атмосфері вигаданого світу порадіють красивому дизайну, поринуть в хитромудрий сюжет, хоч ненадовго відвернуться від буденної рутини, гарно проведуть час тихими вечорами.

У нашому інтернет-магазині можна купити настільні ігри-бродилки за відмінною ціною. Доставка в Дніпро, Київ, Львів, Харків і більш віддалені куточки України. Вартість дозволяє придбати відразу кілька наборів, щоб надати варіативність вибору дитині: під різний настрій свій світ.

Немає товарів

Вгору